Reference

Veronika Popelková - ZŠ Vendolí

Kroužek angličtiny, který Klára vede na naší škole, je u dětí velmi oblíbený. Po každé lekci odcházejí rozzářené a už se těší na příští týden. Nenechají si ujít žádnou lekci. Při zpěvu, tanci, kreslení a dalších zábavných aktivitách se učí nejen vnímat angličtinu, ale i ji používat. Mají radost,...

Radka Renzová - Zš a Mš Svitavy Lačnov

Klára u nás učí třetím rokem. S dětmi vede kroužek konverzační angličtiny a pedagogy zbavuje ostychu domluvit se v angličtině.  Na angličtině s Klárou nás baví: Klářina příjemná výslovnost, zábavné poslechy, písničky a říkanky s pohybem, důslednost v dokončování úkolů, témata z denního...

Milena Stupková

Z angličtiny  v HelloGoodbye jsou moje děti od počátku nadšené. Těší se na den, kdy mají lekci. Profesionální přístup nenásilnou formou hry, hudby a zábavy nadchne nejen menší děti, ale i školáky. Osobní zkušenost je velice dobrá. Děti s lehkostí si osvojují angličtinu a nemají blok při...

Dejte nám vědět VAŠE názory, kritiky, nápady!

Datum: 23.09.2013

Vložil: Šárka Klodnerová

Titulek: Spokojený žáček

Chtěla bych tímto poděkovat za báječný prázdninový příměstský tábor. Děti byly opravdu nadšené, spokojené, ani chvíli se nenudily! A když doma Filípek povídal, co za celý den prožil, úplně mu svítila očička.
Perfektní přístup a schopnost nenásilnou formou pomocí her a písniček naučit děti nebát se angličtiny jsme si ověřili i na dovolené v Turecku. Filípek si po ročním kurzu umí říct o zmrzlinu, poděkovat, představit se a to není v pěti letech málo! Díky

Datum: 27.04.2012

Vložil: Jana Košnarová

Titulek: Děkujeme

Rádi bychom poděkovali Kláře za suprové doučování z Angličtiny.Minulý rok mi syn propadal,Angličtina byla pro nás noční můrou.Letos v pololetí mi donesl dvojku na vysvědčení a teď to má mezi jedničkou a dvojkou.
Angličtinu si nejen zlepšil ,ale díky odborné a profesionální práci ,kterou Klára odvádí je velice spokojený a nedávno se mě ptal ,jestli bude nosit dobrý známky, jestli ho z kroužku neodhlásím.Neodhlásím jsem ráda ,že ho jazyk baví.A budeme rádi s tebou pokračovat i v příštím školním roce.Děkujeme!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 11.04.2012

Vložil: Petra Frantová

Titulek: bingo

Nejdůležitější jsou pro mě vždy spokojené děti. A u Vás tomu ještě nebylo jinak.A hlavně díky Vám to budou mít ty naše děti ve světě jednodužší. Které dítě si na zahraniční dovolené samo objedná drink? Děti z Hellogoodbye určitě ANO:-)

Datum: 02.04.2012

Vložil: Jana Marková

Titulek: :)

Jsem velice spokojena :)) Jonášek se na každou lekci angličtiny velice těší a doma vypráví co nového se naučil. Uvítali jsme i letní příměstský tábor. :)

Datum: 29.03.2012

Vložil: Petra Fadrná

Titulek: Díky!

Co říci? Svělé, báječné, úžasné!!! Usměvavé a milé lektorky, příjemné prostředí, perfektní přístup k dětem. Děkujeme a ať se i nadále daří!

Datum: 20.03.2012

Vložil: Klára

Titulek: letní angličtina pro děti

Minulé léto jsme podnikli prázdninový týden s angličtinou pro děti. S upřímností musím říct, že jsme si užili 2 skvělé týdny plné legrace a zapálených dětí. Ani špatné počasí nám nezkazilo plány a super náladu! Připojte se do našeho týmu i toto léto, nebudete litovat! Těšíme se na VÁS!

Přidat nový příspěvek